Benefica Consulting – Twoje profesjonalne biuro rachunkowe w Warszawie

Benefica Consulting

Benefica Consulting sp. z o.o.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy obsługę profesjonalnego, koncesjonowanego biura rachunkowego. Wszystkie czynności rozliczeniowe są wykonywane przez zawodowych księgowych, a każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie, dzięki czemu każdy nasz klient może czuć się komfortowo i w pełni bezpiecznie.

Doświadczenie

W naszym profesjonalnym biurze rachunkowym, zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych księgowych z dużym doświadczeniem, które nieustannie poszerzają będąc na bieżąco z wszelkimi ustawami i przepisami. Dzięki temu możecie Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie z ich strony.

Konkurencyjne ceny

Wyróżnia nas nie tylko doświadczenie i indywidualne podejście do klientów, ale również konkurencyjne i korzystne ceny oferowanych przez nas usług. Wiemy, że prowadzenie własnej firmy, to nieustanny i niemały wydatek, dlatego ceny usług naszego biura, są przystępne dla każdego potencjalnego klienta.

Księgowość w firmie -
gwarancja bezpiecznego rozwoju

Nasze biuro rachunkowe Benefica Consulting sp.zo.o. to firma świadcząca kompleksowe usługi księgowe. Od prawie 7 lat prężnie działamy na terenie Warszawy, pomagając klientom w rozwoju ich przedsiębiorstw. Wyróżnia nas to, że pracownicy biura posiadają rozległą wiedzę z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości, a także znajomość specjalistycznych aplikacji finansowo – księgowych. Co najważniejsze, nieustannie poszerzają swoją wiedzę, aby być na bieżąco z wszelkimi zmieniającymi się przepisami.

Benefica Consulting to zespół ekspertów, którym bez obaw mogą powierzyć Państwo sprawy związane z prowadzoną przez Was działalnością, ponieważ naszą misją jest wspieranie biznesu wszystkich klientów.

Oferta biura skierowana jest do firm, które cenią sobie dokładność, terminowość oraz rzetelność na każdym etapie realizacji prac księgowych. 

a woman officer pick a binder of document on the row of file folders and paper that nicely management system on the office's shelves and holing it with her hand