Benefica Consulting – Twoje profesjonalne biuro rachunkowe w Warszawie

Benefica Consulting

Księgowość spółek

księgowość spółek - Targówek, Warszawa

Ustawa o rachunkowości zobowiązuje spółki do prowadzenia pełnej księgowości. Osoby fizyczne, które dotychczas prowadziły jednoosobową działalność po przekształceniu firmy w spółkę z o.o. często mają trudności w odnalezieniu się w obowiązujących przepisach i procedurach.

Księgowość spółek to usługa dedykowana:

Jesteśmy rzetelnym biurem rachunkowym o stabilnej pozycji na rynku. Działamy z zachowaniem wszystkich obowiązujących przepisów prawa i norm, jednocześnie dbając o interesy naszych Klientów.

Księgowość spółek to usługa dedykowana:

Dlaczego warto skorzystać z usług Benefica Consulting?

Księgowość to jedna z dziedzin, w której innowacje w zakresie obsługi Klienta wdrażane są z dużą rezerwą. Benefica Consulting to nowoczesne, prężnie działające i stale się rozwijające biuro rachunkowe, które – w miarę możliwości – stara się wdrażać innowacyjne rozwiązania. Naszym Klientom oferujemy:

Księgowość spółek – Warszawa

Księgowość spółek to usługa, którą kierujemy do przedsiębiorców z terenu miasta Warszawa oraz firm działających na warszawskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę księgową spółek niezależnie od rodzaju. Naszą ofertę uzupełniają usługi doradcze oraz możliwość skorzystania z obsługi kadr i płac. Posiadamy bogate doświadczenie w obsłudze firm reprezentujących różne branże i dziedziny przemysłu. Bardzo dobra znajomość i zrozumienie branży Klienta pozwala nam unikać błędów i gwarantuje wdrażanie korzystnych rozwiązań.

Oddział Benefica Consulting sp.zo.o. mieści się w lokalizacji Warszawa-Targówek, ale dzięki obsłudze zdalnej nasze usługi w zakresie księgowości spółek możemy kierować do firm z całej Warszawy. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu