Benefica Consulting – Twoje profesjonalne biuro rachunkowe w Warszawie

Benefica Consulting

Kadry i płace

Zatrudnianie pracowników niesie za sobą obowiązki związane z obsługą kadr i płac. Obowiązki te powinny być realizowane we właściwy sposób. Zadania kadr nie obejmują wyłącznie procesów związanych z zatrudnieniem i rotacją pracowników, ale również kwestie finansowe, kontakt z urzędami i innymi instytucjami. Aby prawidłowo wykonywać swoje obowiązku specjaliści do spraw kadr i płac muszą posiadać bardzo dużą wiedzę i szerokie kompetencje z zakresu prawa pracy i administracji.

Jako profesjonalne biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksową obsługę kadr i płac. Do najważniejszych zadań, jakie realizują nasi specjaliści w tym zakresie należą:

kadry i płace Targówek Warszawa

Obsługa dokumentacji pracowniczej

Jednym z zadań, za które odpowiadają kadry i płace jest obsługa dokumentacji pracowniczej. Specjaliści do spraw kadr i płac odpowiadają za tworzenie tej dokumentacji, jej skrupulatne prowadzenie, a także archiwizację. Obsługiwana przez nas dokumentacja pracownicza obejmuje m.in.:

Kadry i płace – Targówek, Warszawa

Do współpracy z biurem rachunkowym Benefica Consulting sp.zo.o. zapraszamy małe i średnie firmy niezależnie od formy prawnej. Obsługujemy kadry i płace w spółkach, jednoczenie współpracując z osobami zatrudniającymi pracowników w ramach prowadzonej jednoosobowej działalności gospodarczej.

 

Zapewniamy kompleksową pomoc, wsparcie doradcze oraz szybkie reagowanie na potrzeby Twojej firmy. Obok standardowych usług związanych z obsługą Kard i Płac zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc w zarządzaniu zasobami ludzkimi przedsiębiorstwa. Nasz oddział mieści się w lokalizacji Warszawa-Targówek, ale dzięki możliwościom oferowanym przez środki porozumiewania się na odległość usługi w zakresie obsługi kadr i płac kierujemy do firm z całej Warszawy. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.